Ve čtvrtek 15.12. jsme se my páťáci moc těšili na odpoledne. Úderem 17. hodiny jsme vešli do ztemnělé školy, abychom si užili naši mega akci „Přespávačku“. Vše začalo schovkou po celé škole, bez světel a baterek. Poté jsme prozkoumali školní půdu, propočítali, kolik by se nahoru vlezlo tříd, a lekli se jedné zatoulané myši a suché žáby.

Hurááá! Dorazila bašta z McDonaldu. Mohli jsme začít hodovat. S plnými bříšky jsme pak udělali velkou radost paní učitelce našimi dárky. Jak a co všechno jsme vymysleli a přichystali? Rádi vám to někdy povyprávíme… :)

Pozdě večer jsme se převlékli do pyžama – ne proto, abychom zalehli, ale abychom si ve spacácích užili film a popcorn. Těsně před spaním jsme ještě zapotili svoje hlavičky detektivními hádankami a pak se zhaslo a po pár minutách brebentění jsme se ztratili ve svých snech. Dobře se nám to spalo. Už přemlouváme paní učitelku, kdy si něco podobného zopakujeme. :)