Čtvrtek před jarními prázdninami jsme prožili na Základní škole v Příkazech. Spolu se čtvrtou třídou ze Skrbně a místními čtvrťáky jsme se zúčastnili projektového dne. Naším cílem bylo získat michelinskou hvězdu. Po seznamovací hře jsme na třech stanovištích měli prokázat znalosti, zručnost a kuchařský um. Na prvním stanovišti jsme řešili kvíz o Belgickém království. Své odpovědi jsme mohli konzultovat s kamarádem z jiné školy. Tajenka nás pak zavedla k dalšímu stanovišti, na kterém jsme si upletli náramek přátelství a malovali si na ruku či obličej belgickou vlajku. Na posledním stanovišti jsme se zdrželi nejdéle. Tam jsme rozděleni do dvou týmů pekli palačinky a vafle. Všechny ingredience jsme si sami navážili, našlehali, zamíchali a usmažili. A co jsme si „upekli“, to jsme si i snědli. Vafle a palačinky se šlehačkou, marmeládou, čokoládovým toppingem, cukrem a skořicí byly odměnou za vynaloženou námahu. A nejenom tyto dobroty, ale také nově uzavřená kamarádství a michelinská hvězda, se kterou jsme odjížděli zpět do naší křelovské školy.