Úvod > > Název tříd a aktivity v MŠ

Jarmila Cimprichová

Aktivity v MŠ

Hudební kroužek

hudební kroužek vede pí. učitelka Jarmila Cimprichová. Děti pod vedením pí. učitelky zajišťují kulturní část např. při Vítání občánků, při rozsvěcování stromečku a jiných příležitostech. Kroužek probíhá každou středu od 9.45 do 10.15 hod.  Hudební kroužek je určen primárně pro předškoláky.  Zahájení 4.10.2023

Šikovné ručičky

kroužek bude probíhat v pondělí od 12,00 - 12,45 (2 týdny), popř. od 15,00 - 15,45 (1 týden) . Kroužek povede paní učitelka Hodaňová.

Kroužek bude zaměřen na tvoření a zlepšování jemné motoriky (3x v měsíci od 12h). Jedno odpoledne v měsíci od 15h budou děti chystat jednoduché pokrmy (pomazánky apod).

Kroužek je určen pro předškoláky, maximální kapacita je 15 dětí.  Zápis lze provést svým podpisem v šatně MŠ.

Zahájení 2.10.2023

Pohybovky

Kroužek je určen pro holky i kluky od 4 do 6 let.

Kdy: úterý od 14:30-15:15 (Děti se vyspinkají, napapají, pan trenér si je vyzvedne, 45 minut s dětmi cvičí, potom si děti můžete vyzvednout spokojené vysportované či ještě mohou zůstat ve školce-vy se o nic nemusíte starat)

Kde: ve 3.třídě MŠ (třída předškoláků)

Cena: 1300 Kč/pololetí (můžete čerpat od pojišťovny příspěvek 500 Kč)

Registrace a bližší info  zde v sekci mateřské školy-MŠ Křelov.

Náplň kroužků: Děti se v rámci 15ti tréninkových jednotek naučí základní pohybové dovednosti (běh, přeskoky, kotoul, lezení, plazení, chytání a házení míče, koordinaci a rytmickou gymnastiku (cvičení na hudbu) vše je vedenou zábavnou hravou formou.
Stále váháte? Příjďte si vyzkoušet první hodinu ZDARMA.

Zahájení 3.10.2023
KROUŽKY POHYBU.jpg

Lyžařský výcvik

probíhá v Hlubočkách od ledna do března v době od 8.00 do 11.30 hod. Kurz zajišťuje lyžařská škola Rok s pohybem.

Plavecký výcvik

dětí MŠ probíhá v Litovli od dubna do června od 8.30 - 11,00 hod. Výcvik sestává z 10 lekcí - jedna lekce v trvání 1 hodinu.

Organizace:

• děti doveďte do MŠ do 7.45 hod, pak bude svačina
  • v 8.15 hod. odjezd, cestou se přiberou děti z MŠ Náklo
  • vlastní výcvik bude od 9.00 do 10 hod.

S sebou:

• batůžek, plavky, ručník, hřeben, krém, sáček na plavky, pití v umělohmotné láhvi ( ne krabičky s brčkem nebo sklo)
  • ovoce ( banán nebo jablko)
  • NEDOPORUČUJEME žádné velké svačiny, čokolády a žádné jiné rozpouštějící se pamlsky

Další aktivity v MŠ

• besídky pro rodiče - květen a prosinec v době od 15.00 do 16.00 hod. (datum bude vždy dopředu upřesněno)
  • besedy pro děti ve spolupráci - policie ČR, hasičů a samotných zákonných zástupců
  • divadelní představení pro děti MŠ - budou probíhat během roku dle nabídek
  • setkávání se zvířátky v MŠ
  • výlety 2 x ročně (červen) - výlety probíhají hlavně v oko í Olomouce (např. na hrad Bouzov, ZOO Sv.Kopeček, Náměšť na Hané a jiné)  - 8.00 - 11.45 hod.
  • pasování předškoláků probíhá každoročně na zahradě školky v měsíci červnu, program zajišťují učitelky spolu s dětmi
  • oslava k svátku Dne dětí
  • vánoční focení

Na všechny akce budou rodiče vždy dopředu upozorněni na informační tabuli v MŠ nebo zde na stránkách v sekci "aktuality"