Úvod > Družina > Pro rodiče

Školní družina má v provozu 2 oddělení

• 1. oddělení - ŠD 1 navštěvují mladší žáci, pracuje s nimi vychovatelka Mgr. Marcela Hutová.
    Oddělení ŠD 1 se nachází v přízemí budovy ZŠ.
  • 2. oddělení  - ŠD 2 je pro starší žáky, pracuje zde vychovatelka Zdena Hanáková.
    Oddělení ŠD 2 se nachází v 1. patře budovy ZŠ, v učebně 2. a 3. ročníku.

Ranní družina je od 6:30 do 7:30 hodin

• Žáci mohou přicházet do družiny do 7:20 hodin, zvoní na zvonek ŠD 1. Pro žáky, kteří nechodí do ranní ŠD, se škola otevírá v 7:25 hodin.

Odpolední provoz ŠD je od 11:25 do 16:25 hodin

• Po skončení vyučování odcházejí žáci na oběd do jídelny v MŠ, poté se vracejí do školy.
  • Žáci, kteří jdou po obědě domů, odcházejí z jídelny sami, nebo si je vyzvedávají rodiče, kteří čekají venku před budovou MŠ.
  • Po 13:00 hod. chodíme (dle počasí) na vycházku nebo na hřiště, vracíme se do 14:30 hod. Na pobyt venku je vhodné mít sportovní obuv a oblečení (botasky, tepláky). Věci na převlečení si děti nechávají ve školní šatně.
  • Rodiče si mohou své děti vyzvedávat od 14:30 hod., zvoní na zvonek ŠD 1 nebo ŠD 2.
  • V 15:00 hodin se oddělení spojují ve ŠD 1.

Odchod žáků z družiny

Z důvodu bezpečnosti dětí nemůžeme akceptovat telefonické žádosti (ani formou sms) o samostatný odchod žáka ze školní družiny.